Zgłoszenie

Podkowa Racotu

 
 
 

Turniej Halowy

TURNIEJ O ZŁOTĄ PODKOWĘ RACOTU 2018 - ZAKOŃCZONY - KOLEJNA EDYCJA OD GRUDNIA 2019 ROKU!

 

1. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO SMS-EM WYSŁANYM NA NR TELEFONU: 600-701-718 (p. DAWID DOMINICZAK);
2. W TREŚCI PODAJEMY: NAZWĘ DRUŻYNY, ROCZNIK ORAZ IMIĘ I NAZWISKO TRENERA;
3. W KAŻDYM TURNIEJU WYSTĄPI MAKSYMALNIE 10 ZESPOŁÓW - O UDZIALE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ;
4. KOLEJNE ZESPOŁY ZOSTANĄ WPISANE NA LISTĘ REZERWOWĄ;
5. W PRZYPADKU NIEOPŁACENIA/BRAKU WPISOWEGO LUB WYCOFANIA SIĘ, DO TURNIEJU KWALIFIKOWANE BĘDĄ ZESPOŁY Z LISTY REZERWOWEJ;
6. W KAŻDYM TURNIEJU STARTOWAĆ MOGĄ TYLKO PIERWSZE ZESPOŁY TYCH SAMYCH DRUŻYN, JEDYNIE W PRZYPADKU BRAKU CHĘTNYCH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA KOLEJNYCH ZESPOŁÓW TEGO SAMEGO KLUBU (NIE DOTYCZY PKS RACOT I FA LESZNO).
7. WPISOWE W KWOCIE 200 PLN OD ZESPOŁU NALEŻY WPŁACIĆ DO 15.11.2018 ROKU NA KONTO PKS RACOT, UL. OGRODOWA 3: 24 8666 0004 0109 5413 2000 0001, Z DOPISKIEM "NAZWA KLUBU I ROCZNIK". PO TYM TERMINIE LISTĘ WYPEŁNIĄ DRUŻYNY Z LIST REZERWOWYCH.

Klasyfikacja edycji 2018 - turniej zakończony:

 

15.12.2018 / SOBOTA / od 8:30 / ROCZNIK 2007:

ZŁOTA PODKOWA: Antonio Jarocin
SREBRNA PODKOWA: Football Academy Leszno
BRĄZOWA PODKOWA: PKS Racot

POZOSTALI UCZESTNICY: Obra Kościan; Warta Poznań; Dąbroczanka Pępowo; APR Gostyń; Grom Wolsztyn; Juna-Trans Stare Oborzyska; Wielkopolska Komorniki

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Igor Olejniczak (Antonio Jarocin)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Michał Fornalik (Warta Poznań)
NAJLEPSZY STRZELEC: Antek Pawlicki (Warta Poznań)

 

15.12.2018 / SOBOTA / od 15:00 / ROCZNIK 2004:

ZŁOTA PODKOWA: Polonia II Środa Wielkopolska
SREBRNA PODKOWA: Korona I Wschowa
BRĄZOWA PODKOWA: Korona II Wschowa

POZOSTALI UCZESTNICY: PKS Racot; Orły Pniewy; Polonia I Środa Wielkopolska; Juna-Trans Stare Oborzyska; Krobianka Krobia; Orły Komorniki; KS 1920 Mosina

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Damian Kopeć (Korona I Wschowa) - po raz pierwszy w 10-letniej historii Turnieju najlepszy bramkarz został najlepszym zawodnikiem
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Damian Kopeć (Korona I Wschowa)
NAJLEPSZY STRZELEC: Wiktor Ciesielski (Korona II Wschowa)

 

16.12.2018 / NIEDZIELA / od 9:30 / ROCZNIK 2006:

ZŁOTA PODKOWA: PKS Racot
SREBRNA PODKOWA: Sparta Oborniki
BRĄZOWA PODKOWA: Football Academy Leszno

POZOSTALI UCZESTNICY: Piast Żmigród; Szkoła Futbolu Marcina Drajera; Grom Wolsztyn; Błękitni Owińska; Wisła Borek Wlkp; Korona Wschowa; Krobianka Krobia

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Maksymilian Matuszak (PKS Racot)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Maciej Nabiałek (Szkoła Futbolu M. Drajera)
NAJLEPSZY STRZELEC: Filip Żur (Piast Żmigród)

 

22.12.2018 / SOBOTA / od 10:00 / ROCZNIK 2009:

ZŁOTA PODKOWA: Football Academy I Leszno
SREBRNA PODKOWA: ELPA Święciechowa
BRĄZOWA PODKOWA: PKS Racot

POZOSTALI UCZESTNICY: Kania Gostyń; Korona Wschowa; Czwórka Kościan; Football Academy II Leszno; Wisła Borek Wlkp; Juna-Trans Stare Oborzyska; LPFA Kościan

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Miłosz Mańkowski (FA I Leszno)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Adam Banaszak (PKS Racot)
NAJLEPSZY STRZELEC: Oliwier Kwiatek (Juna-Trans Stare Oborzyska)


 

23.12.2018 / NIEDZIELA / od 10:00 / ROCZNIK 2008:

ZŁOTA PODKOWA: Football Academy Leszno
SREBRNA PODKOWA: ELPA Święciechowa
BRĄZOWA PODKOWA: Korona Wschowa

POZOSTALI UCZESTNICY: Warta Śrem; PKS Racot; Czwórka Kościan; Młoda GKSA Krzemieniewo; Juna-Trans Stare Oborzyska; LPFA Kościan; Grom Wolsztyn

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Kacper Spychaj (Football Academy)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Krystian Tomczak (Warta Śrem)
NAJLEPSZY STRZELEC: Gabriel Dominiczak (PKS Racot) & Kuba Kaźmierczak (Młoda GKSA)



27.12.2018 / CZWARTEK / od 14:00 / ROCZNIK 2002:

ZŁOTA PODKOWA: MUKS Szok Bojanowo
SREBRNA PODKOWA: UKS I Śrem
BRĄZOWA PODKOWA: UKS II Śrem

POZOSTALI UCZESTNICY: GKS Włoszakowice; PKS II Racot; Korona Wilkowice; PKS I Racot; Juna-Trans Stare Oborzyska; KS 1920 Mosina;Promień Krzywiń

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Szymon Lipowy (GKS Włoszakowice)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Patryk Tomkowiak (MUKS Szok)
NAJLEPSZY STRZELEC: Mateusz Straburzyński (MUKS Szok)


 

28.12.2018 / PIĄTEK / od 14:00 / ROCZNIK 2005:

ZŁOTA PODKOWA: PKS Racot
SREBRNA PODKOWA: Obra Kościan
BRĄZOWA PODKOWA: Korona Wschowa

POZOSTALI UCZESTNICY: ELPA Święciechowa; Orły Komorniki; Grom Wolsztyn; PKS II Pniewy; PKS I Pniewy; Tęcza-Osa Osieczna; Krobianka Krobia

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Grzegorz Ciesielski (ELPA Święciechowa)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Igor Krawczyk (Grom Wolsztyn)
NAJLEPSZY STRZELEC: Mateusz Hertmanowski (PKS Racot)

 

29.12.2018 / SOBOTA / od 10:00 / ROCZNIK 2010:

ZŁOTA PODKOWA: Football Academy Leszno
SREBRNA PODKOWA: Astra Krotoszyn
BRĄZOWA PODKOWA: Dąbroczanka Pępowo

POZOSTALI UCZESTNICY: Czwórka Kościan; Antonio Jarocin; LPFA Śmigiel; LPFA Kościan; PKS Racot; ELPA Święciechowa; Juna-Trans Stare Oborzyska

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Kornel Sobkowiak (Football Academy)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Damian Koźmiński (ELPA)
NAJLEPSZY STRZELEC: Piotr Gałązka (Antonio Jarocin)


 

30.12.2018 / NIEDZIELA / od 9:00 / ROCZNIK 2011:

ZŁOTA PODKOWA: Football Academy Leszno
SREBRNA PODKOWA: LPFA Śmigiel
BRĄZOWA PODKOWA: Dąbroczanka Pępowo

POZOSTALI UCZESTNICY: ELPA Święciechowa; KA4 resPect Krobia; Juna-Trans Stare Oborzyska; LPFA Kościan; PKS Racot; Wisła Borek Wlkp; Czwórka Kościan

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Mateusz Kuczyński (Dąbroczanka)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Wiktor Skorczyk (LPFA Kościan)
NAJLEPSZY STRZELEC: Jakub Grzymisławski (Dąbroczanka)

 

30.12.2018 / NIEDZIELA / od 15:00 / ROCZNIK 2012:

ZŁOTA PODKOWA: Football Academy Leszno
SREBRNA PODKOWA: KA4 resPect Krobia
BRĄZOWA PODKOWA: Kania II Gostyń

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Gabriel Dłubak (Football Academy)
NAJLEPSZY STRZELEC: Tymon Sobkowiak (Football Academy)


 

12.01.2019 / SOBOTA / od 12:30 / OLDBOYS 35+:

ZŁOTA PODKOWA: PKS Racot
SREBRNA PODKOWA: Obra Kościan
BRĄZOWA PODKOWA: Rawia Rawicz

POZOSTALI UCZESTNICY: Kania Gostyń; Texas Gostyń; Torpeda Powodowo; Zakład Karny Rawicz; Tur Turew

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Tomasz Bajsztok (PKS)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Marek Krzyżyński (Kania)
NAJLEPSZY STRZELEC: Daniel Miler (Torpeda)

_______________________________________________________________________________________________________

Lista drużyn, które wzięły udział w Turnieju (edycja 2017):

16.12.2017 - SOBOTA - OD 8:30 - ROCZNIK 2008:
I MIEJSCE: Kania Gostyń
II MIEJSCE: AS Czempiń
III MIEJSCE: UKS Czwórka Kościan
MIEJSCA IV-X: ELPA Święciechowa, Korona Wschowa, PKS Racot, Juna-Trans Stare Oborzyska, Antonio Jarocin, LPFA Kościan, RAP Rydzyna
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Sierżant Filip (KANIA)
NAJLEPSZY STRZELEC: Klimpel Nikodem (KORONA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Kamiński Mateusz (ELPA)

16.12.2017 - SOBOTA - OD 14:30 - ROCZNIK 2005:
I MIEJSCE: GKS Krzemieniewo
II MIEJSCE: Szkoła Futbolu Luboń
III MIEJSCE: Rawia Rawicz
MIEJSCA IV-X: PKS Racot Niebiescy, Obra Kościan, ELPA Święciechowa, Korona Wschowa, Lechia Kostrzyn, LPFA Śmigiel, PKS Racot Biali
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Bartlewicz Szymon (GKS)
NAJLEPSZY STRZELEC: Biegała Bartosz (RAWIA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Drąg Adam (OBRA)



17.12.2017 - NIEDZIELA - OD 11:00 - ROCZNIK 2009:
I MIEJSCE: KA4 resPect Krobia
II MIEJSCE: Warta Śrem
III MIEJSCE: Stella Luboń
MIEJSCA IV-X: PKS Racot, APR Gostyń, Juna-Trans Stare Oborzyska, ELPA Święciechowa, Lech Poznań FA, AS Czempiń, Czwórka Kościan
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Stanisław Jacków (STELLA)
NAJLEPSZY STRZELEC: Oskar Okręt (KA4)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Mateusz Rolnik (KA4)



23.12.2017 - SOBOTA - OD 11:00 - ROCZNIK 2006:
I MIEJSCE: Korona Wschowa
II MIEJSCE: Obra Kościan
III MIEJSCE: PKS Racot
MIEJSCA IV-X: Kania Gostyń, Dąbroczanka Pępowo, Astra Krotoszyn, Szkoła Futbolu Luboń, Warta Śrem, Zjednoczeni Pudliszki, Juna-Trans Stare Oborzyska
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Szymon Czyż (KORONA)
NAJLEPSZY STRZELEC: Szymon Czyż (KORONA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Miłosz Subocz (KORONA)


28.12.2017 - CZWARTEK - OD 14:00 - ROCZNIK 2011:
I MIEJSCE: Dąbroczanka Pępowo
II MIEJSCE: PKS Racot
III MIEJSCE: LPFA Kościan II
MIEJSCA IV-VIII: LPFA Kościan I, Juna-Trans Stare Oborzyska, Czwórka Kościan, Korona Wschowa, LPFA Śmigiel
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Jakub Grzymisławski (PĘPOWO)
NAJLEPSZY STRZELEC: Jakub Grzymisławski (PĘPOWO)
NAJLEPSZA BRAMKARKA:

Aleksandra Włodarczak (LPFA I)

29.12.2017 - PIĄTEK - OD 14:00 - ROCZNIK 2003/2004:
I MIEJSCE: Obra Kościan II
II MIEJSCE: Astra Krotoszyn II
III MIEJSCE: Obra Kościan I
MIEJSCA IV-X: Astra Krotoszyn I, Spartak Deszczno, Korona Wschowa, PKS Racot I, Juna-Trans (zespół damski), PKS Racot II, Juna-Trans Stare Oborzyska
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Jakub Goliński (ASTRA)
NAJLEPSZY STRZELEC: Wiktor Praczyk (ASTRA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Michał Michałowicz (OBRA)


30.12.2017 - SOBOTA - OD 11:00 - ROCZNIK 2007:
I MIEJSCE: Antonio Jarocin
II MIEJSCE: KA4 resPect Krobia
III MIEJSCE: Czwórka Kościan
MIEJSCA IV-X: Dąbroczanka Pępowo, PKS Racot, AS Czempiń, Sparta Miejska Górka, LPFA Rawicz, ELPA Święciechowa, Juna-Trans Stare Oborzyska
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Igor Ignaszak (ANTONIO)
NAJLEPSZY STRZELEC: Jakub Bąk (KA4)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Szymon Olejniczak (ANTONIO)


06.01.2018 - SOBOTA - OD 12:30 - OLDBOYS 35+:
I MIEJSCE: Torpeda Powodowo
II MIEJSCE: Obra Kościan
III MIEJSCE: Zakład Karny Rawicz
MIEJSCA IV-IX: Rawia Rawicz, PKS Racot, Pogoń Śmigiel, Tur Turew, Texas Gostyń, Rywal Kurza Góra
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Sławomir Komasa (TORPEDA)
NAJLEPSZY STRZELEC: Marek Nowicki (ZK)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Wiesław Ceglarek (TORPEDA)

NAJSTARSZY ZAWODNIK: Jan Lipowczyk (ur. 1954 r)

07.01.2018 - NIEDZIELA - OD 11:00 - ROCZNIK 2010:
I MIEJSCE: Korona Wschowa
II MIEJSCE: LPFA Kościan
III MIEJSCE: LPFA Śmigiel
MIEJSCA IV-X: Suchary Suchy Las, Warta Śrem, AS Czempiń, Czwórka Kościan, ELPA Święciechowa, PKS Racot, Juna-Trans Stare Oborzyska
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Kacper Saleta (KORONA)
NAJLEPSZY STRZELEC: Kuba Kużdowicz (LPFA KOŚCIAN)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Damian Koźmiński (ELPA)




Poniżej prezentujemy wyniki zakończonych rozgrywek w edycji 2016:

ROCZNIK 2006: 17.12.2016 (od 8:30):

I MIEJSCE: PKS Racot
II MIEJSCE: Dąbrocznka Pępowo
III MIEJSCE: Szkoła Futbolu Luboń
MIEJSCA IV-X: MUKS Szok Bojanowo, UKS Czwórka Kościan, Młoda Polonia Leszno, Piast Poniec, ELPA Święciechowa, Juna-Trans Stare Oborzyska, LPFA Śmigiel
Najlepszy zawodnik: Kacper Kaczmarek (Dąbroczanka)
Najlepszy strzelec: Igor Ćwikliński (Piast)
Najlepszy bramkarz: Adrian Ratajski (PKS)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<<


ROCZNIK 2008: 17.12.2016 (od 15:00):

I MIEJSCE: Korona Wschowa
II MIEJSCE: Dąbroczanka Pępowo
III MIEJSCE: Stella Luboń
MIEJSCA IV-X: LPFA Kościan, Juna-Trans Stare Oborzyska, PKS I Racot, LPFA Rawicz, PKS II Racot, ELPA Święciechowa, LPFA Śmigiel
Najlepszy zawodnik: Nikodem Klimpel (Korona)
Najlepszy strzelec: Marcel Mischke (Stella)
Najlepszy bramkarz: Aleksander Błaszyk (Dąbroczanka)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<< 

ROCZNIK 2008 (Turniej nr 2): 28.12.2016 (od 14:45):

I MIEJSCE: Juna-Trans Stare Oborzyska
II MIEJSCE: PKS I Racot
III MIEJSCE: Kania Gostyń
MIEJSCA IV-X: Czwórka Kościan, Wielkopolska Komorniki, Warta I Śrem, PKS II Racot, Warta II Śrem, LPFA Kościan, Adalbertus Dalewo
Najlepszy zawodnik: Franciszek Ruta (Juna-Trans)
Najlepszy strzelec: Bartosz Świątkowski (PKS I)
Najlepszy bramkarz: Gabriel Dominiczak (PKS I)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<< 


ROCZNIK 2007: 18.12.2016 (od 8:30)

I MIEJSCE: PKS Racot
II MIEJSCE: KA4 ResPect Krobia
III MIEJSCE: UKS Czwórka Kościan
MIEJSCA IV-X: Kania Gostyń, Dąbroczanka Pępowo, Warta Śrem, ELPA Święciechowa, Juna-Trans Stare Oborzyska, Korona Wschowa, AS Czempiń
Najlepszy zawodnik: Kuba Bąk (KA4)
Najlepszy strzelec: Aleksander Kraśner (PKS)
Najlepszy bramkarz: Jakub Woźniak (Kania)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<< 


ROCZNIK 2009: 18.12.2016 (od 15:00):

I MIEJSCE: Stella Luboń
II MIEJSCE: LPFA Kościan
III MIEJSCE: PKS Racot
MIEJSCA IV-X: Dąbroczanka Pępowo, Football Academy Leszno, ELPA Święciechowa, Warta Poznań, LPFA Śmigiel, AS Czempiń, Juna-Trans Stare Oborzyska
Najlepszy zawodnik: Marcel Mischke (Stella)
Najlepszy strzelec: Marcel Mischke (Stella)
Najlepszy bramkarz: Szymon Andrzejczak (PKS)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<< 

ROCZNIK 2009 (Turniej nr 2): 27.12.2016 (od 14:00):

I MIEJSCE: Warta Śrem
II MIEJSCE: PKS I Racot
III MIEJSCE: Akademia Reissa Gostyń
MIEJSCA IV-X: Football Academy I Leszno, Warta II Poznań, AS Czempiń, Warta I Poznań, Football Academy II Leszno, UKS Czwórka Kościan, PKS II Racot
Najlepszy zawodnik: Jan Marszewski (PKS I)
Najlepszy strzelec: Oliwier Grześkowiak (Śrem)
Najlepszy bramkarz: Oskar Kaźmierczak (AR Gostyń)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<< 


ROCZNIK 2004: 28.12.2016 (od 8:30):

I MIEJSCE: GKS Krzemieniewo
II MIEJSCE: Juna-Trans Stare Oborzyska
III MIEJSCE: Obra Kościan
MIEJSCA IV-X: Akademia Kreatywnego Futbolu Poznań, Promień Krzywiń, Centra Ostrów Wlkp, Rawia Rawicz, MUKS Szok Bojanowo, Concord Murowana Goślina, PKS Racot
Najlepszy zawodnik: Michał Niedziela (GKS)
Najlepszy strzelec: Szymon Bartlewicz (GKS)
Najlepszy bramkarz: Michał Michałowicz (Obra)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<< 


ROCZNIK 2005: 29.12.2016 (od 11:00):

I MIEJSCE: GKS Krzemieniewo
II MIEJSCE: Korona Wschowa
III MIEJSCE: PKS Racot
MIEJSCA IV-X: Obra Kościan, AS Czempiń, Concord Murowana Goślina, Rawia Rawicz, Piast Poniec, Adalbertus Dalewo, ELPA Święciechowa
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Janiszewski (GKS)
Najlepszy strzelec: Szymon Bartlewicz (GKS)
Najlepszy bramkarz: Bartosz Biegała (Rawia)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<<


ROCZNIK 2002: 30.12.2016 (od 9:00):

I MIEJSCE: Rawia Rawicz
II MIEJSCE: GKS Włoszakowice
III MIEJSCE: Kania Gostyń
MIEJSCA IV-X: PKS Racot, Concord Murowana Goślina, Promień Krzywiń, MUKS Szok Bojanowo, Obra Kościan, Astra Krotoszyn, Juna-Trans Stare Oborzyska
Najlepszy zawodnik: Bartosz Kaczmarek (Rawia)
Najlepsi strzelcy: Jakub Bednarek (GKS) i Maksymilian Baer (Promień)
Najlepszy bramkarz: Jakub Marszałek (Rawia)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<<


ROCZNIK 2010: 30.12.2016 (od 16:30):
Lista drużyn, która zagrała w najbardziej emocjonującym turnieju: PKS Racot, ELPA Święciechowa, Juna-Trans Stare Oborzyska, LPFA Kościan, LPFA Śmigiel, AS Czempiń, Czwórka Kościan, Kania Gostyń,


Film do obejrzenia >>TUTAJ<<






TURNIEJ OLDBOYS 35+: 03.12.2016 (od 13:00):

I MIEJSCE: Zakład Karny Rawicz
II MIEJSCE: Rawia Rawicz
III MIEJSCE: Obra Kościan
MIEJSCA IV-X: Zawisza Dolsk, Gostyń Team OldBoys, Kania Gostyń, Sokół Włoszakowice, Rywal Kurza Góra, PKS Racot, Pogoń Śmigiel
Najlepszy zawodnik: Marek Nowicki (ZK Rawicz)
Najlepszy strzelec: Marek Nowicki (ZK Rawicz)
Najlepszy bramkarz: Rafał Skrzypczak (ZK Rawicz)

Film do obejrzenia >>TUTAJ<<